فرمانداری رامیان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان


7 مرداد 1394. نويسنده: رامیان

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

جلسه شورای  آموزش و پرورش شهرستان رامیان با محوریت تبدیل به احسن املاک ، ممنوعیت دیوار نویسی مدارس و تغییر نرخ شهریه مدارس غیر انتفاعی ،سرویس مدارس و هزینه خدمات آموزش و پرورش و کلاس های فوق برنامه به ریاست مهندس صادقلو فرماندار در محل آموزش و پرورش تشکیل گردید.

    فرماندار شهرستان ضمن تبریک پیروزی تیم هسته ای گفت: این توافق یک برگ زرینی در تاریخ معاصر ایران بوده  که با ایستادگی  مردم و مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی )و قدرت چانه زنی تیم هسته ای بوجود آمده و امید است نتایج مثبت آن را در ارتقاء سطح معیشت و رفاه مردم ببینیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه گفت: خوشبختانه در شهرستان رامیان حدود دو هزار نفرشرکت کننده در کنکور سراسری داشتیم که همه مجاز به انتخاب رشته هستند ویک رتبه تک رقمی در آموزشگاه فضیلت و حدود 120رتبه خیلی خوب داریم و این نتایج نشان دهنده حرکت رو به جلو و رشد در آموزش و پرورش شهرستان می باشد و تقریبا کم نظیر است.

  فرماندار رامیان  به همکاری  شهرداران و دهیاران در قسمت زیبا سازی مدارس در قالب پروژه مهر با  آموزش و پرورش تاکید نموده و افزود: باید تلاش شود تا با همکاری و مساعدت دستگاهها بتوانیم فضای آموزشی مناسبی را برای دانش آموزان شهرستان ایجاد نمائیم.


بازگشت