فرمانداری رامیان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > مردم همكاري لازم در اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها داشته باشند
صفحه نخست > اخبار فرمانداری > مردم همكاري لازم در اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها داشته باشند

مردم همكاري لازم در اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها داشته باشند


20 اسفند 1392. نويسنده: admin

فرماندار شهرستان راميان در جلسه شوراي اداري گفت: در سال ۹۳ مرحله دوم هدفمندي يارانه ها اجرايي مي شود و از مردم انتظار مي رود همكاري لازم را با دولت داشته باشند.

محمدتقي سوخت سرايي فرماندار راميان طي سخناني در جلسه شوراي اداري ، در ابتداي سخنان خود روساي ادارت اين شهرستان را به چهار نصيحت حضرت علي(ع) براي مديريت بر مردم از جمله گوش دادن به فراغت ،بررسي با دقت ، توضيح بامتانت و تصميم با عدالت توصيه كرد.

وي با اشاره به توصيه مقام معظم رهبري بيان كرد: اقتصاد مقاومتي و رقابتي، اقتصاد بدون نفت، ماليات، آموزش نيروها و جامعه هدف،درون زا بودن، اصلاح سبك زندگي و الگوي مصرف ، كاهش تصدي گري دولت و افزايش مشاركت مردم و افزايش بهره وري بايد عملياتي شود و در دستور كار قرار گيرد.

سوخت سرائي عنوان كرد: در سال جديد مرحله دوم هدفمندي يارانه ها اجرايي مي شود و از مردم انتظار مي رود همكاري لازم را نمايند .

دولت با كمبود پول مواجه است اما مردم با بي پولي مواجه نيستند

فرماندار شهرستان راميان گفت : در حال حاضر دولت با كمبود پول مواجه است اما مردم با بي پولي مواجه نيستند و انشااله در سال جديد با تدبير دولت خدمتگزار سال خوبي را خواهيم داشت.

وي در خصوص ميزباني مسابقات پاراگلايدر كه از تاريخ ۸ الي ۱۱ فروردين در راميان برگزار مي شود، ضمن تشكر از تمامي تلاشگران جهت كسب اين ميزباني ، تصريح كرد: انشاله مسابقات را با قوت و ميزباني خوبي برگزار خواهيم كرد و با اشاعه فرهنگ اين شهرستان را به خوبي به مهمانان كشوري معرفي خواهيم كرد.


بازگشت