فرمانداری رامیان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > شوراهای مشورتی میتواند بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه > شوراهای مشورتی میتواند بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند

شوراهای مشورتی میتواند بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند


22 دی 1393. نويسنده: رامیان

شوراهای مشورتی میتواند بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان با محوریت تقدیر از اعضای شورا ( به مناسبت هفته شوراها 24 الی 30 دیماه ) و پیش بینی برنامه های دهه فجر در روز دوشنبه مورخه 22 دی ماه 1393 در اردوگاه دانش آموزی شهید بهشتی برگزار شد.

فرماندار شهرستان رامیان در این جلسه ضمن تبریک هفته شوراها و تبریک هفته وحدت گفت: وحدت بین فرق و مذاهب اهمیت خاصی دارد مخصوصا امروزه که غرب ، اسلام را یک رقیب و تهدید برای خودشان می داند و از داعش به عنوان یک راهبرد و وسیله استفاده می نمایند و با ایجاد تفرقه بین مسلمانان به دنبال امنیتی پایدار برای اسرائیل می باشند که با هوشیاری علمای اسلام این فتنه به خودشان برمی گردد.

   وی افزود: شوراهای آموزش و پرورش با هدف تحقق نظارت بر آموزش و پرورش به وسیله مردم تشکیل گردیده و می توانند فعالیت ها و امورات آموزش و پرورش را تسهیل نموده و بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند.

   اسدالله صادقلو مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رامیان نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته شورا، به اعضا گفت: هفته شوراها فرصتی است که در ماموریت سنگین آموزش و پرورش که تربیت انسان می باشد ظرفیت جامعه هم از نظر فکری ، مالی و معنوی به کمک آموزش و پرورش بیایند تا زیر ساختی جهت آینده جامعه باشد و باری از دوش جامعه برداشته شود . هفته شوراها هفته عملی نمودن سفارشات قرآن که می فرماید و امرهم شوری بینهم و شاورهم فی الامر می باشد.

شوراهای مشورتی میتواند بازویی توانمند برای آموزش و پرورش باشند


بازگشت