فرمانداری رامیان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان


27 اردیبهشت 1395. نويسنده: رامیان

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان به ریاست مهندس صادقلو فرماندار رامیان و با حضور اعضاء در محل آموزش و پرورش شهرستان تشکیل گردید.

مهندس صادقلو فرماندار ضمن تبریک خجسته میلاد آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج ا...) و اعیاد پر خیر و برکت شعبانیه گفت: در بحث فضاهای آموزشی شهری و روستایی شهرستان با مشکلات عدیده ای برای سال تحصیلی جدید مواجه بوده و باید مدیریت فضاهای آموزشی صورت پذیرد.

وی معضل مدارس تخریبی شهرستان را جدی دانسته و افزود:40 درصد فضاهای آموزشی شهرستان تخریبی هستند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان، در ایام تعطیلات و زمان اجرای طرح اوقات فراغت ،از مدارس شهرستان توسط نیروی انتظامی و کارشناسان بازدید میدانی به عمل خواهد آمد و اقدامات انتظامی و پیشگیرانه در آنجا اجرا خواهد شد.

مهندس صادقلو با اشاره به پیش رو داشتن فصل تعطیلات مدارس و لزوم حفظ بیت المال تصریح کرد: استفاده از ظرفیت بسیج و پایگاههای آنان ،همکاری شوراها و دهیاران روستاها در بحث نگهدای مدارس و انجام اقدامات فرهنگی لازم الاجراست.

فرماندار رامیان در ادامه گفت: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان و نقش آفرینی دانش آموزان در آن می تواند باعث آموزش برای دانش آموزان و غنی شدن اوقات فراغت آنها شود.

وی  در ادامه خواستار جلوگیری از موازی کاری دستگاههای اجرایی در بحث اوقات فراغت دانش آموزان شده و افزود: همه اعضای ستاد موظفند اقدامات انجام شده را با رویکرد اقتصاد مقاومتی را در پایان سال گزارش دهند.

فرماندار رامیان در پایان ضمن تقدیر از اقدامات ستاد آموزش و پرورش شهرستان در برگزاری جشن روز معلم و جشنواره خیرین مدرسه ساز از تجهیز مدارس مرتبط با طرح اسکان تابستانه شهرستان خبر داد.

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

 

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

 

تشکیل شورای آموزش و پرورش شهرستان رامیان

 


بازگشت